Beszámolók


22.Július



Zsombor egy örökmozgó kisfiú. Idén szeptemberben lesz első osztályos. Nehéz őt lekötni a kórházban töltött idő alatt. Szeret társasozni és telefonján játszani. Egyik kis társától látta, hogy egy játékkonzollal játszik. Azt ígérte, hogy ha ő is kaphatna egy játékkonzolt, akkor jobban ellenne a kezelések ideje alatt.

Jött Zsombi 7. születésnapja, s a Csodalámpa Dzsinnje megajándékozta őt a nagyon áhított PS 5 játékkonzollal. Zsombi nagyon-nagyon megörült a szülinapi ajándéknak! Szája fülig ért, úgy mosolygott! Apukájának azonnal be is kellett üzemelni a játékot!

Kedves Zsombi!
A Csodalámpa Alapítvány minden munkatársa nevében nagyon boldog szülinapot kívánunk neked! Legyen sok vidám, és örömteli perced, amikor a Csodalámpa ajándékával játszol és gyógyulj meg minél hamarabb!


Köszönjük a Kontron Hungary Kft. ismételt támogatását.


Adorján - Csonka Zsuzsanna
kívánság-koordinátor
Miskolc, 2026. július 8.

Archívum



Belépés