Beszámolók


20.Március


Zsófinak határozott elképzelése van a jövőjéről: dalszöveg író szeretne lenni. Azt mesélte, hogy már írt dalokat, talán verseket is. Kedvenc énekesnőjével szeretett volna találkozni, Rúzsa Magdival.

Az énekesnő februári nagykoncertje előtt a Papp László Arénában találkozhatott Rúzsa Magdival. Nagyon jót beszélgettek, Magdi kedves volt és szuperül megértette magát Zsófival. Dedikált neki és ikertestvérének is egy baseball sapkát és egy nagyon különleges bakelit lemezt is. A lányok kaptak CD-t is az énekesnő dalaival.

A nagy beszélgetés eredményeként valami olyasmi is elhangzott, hogyha Zsófi nagy lesz, akkor dalokat is ír majd Magdinak. 😊

Boldogan zárult a beszélgetés. Az énekesnő elköszönt és folytatta a felkészülést a koncertre, Zsófi pedig izgatottan hagyta, hogy elkísérjék a neki fenttartott helyhez, hogy megnézhesse a koncertet.

Bízom benne, hogy boldogan aludt el éjszaka.




Rúzsa Magdinak és menedzserének, Beának pedig nagyon köszönjük, hogy valóra váltották Zsófi álmát!


Szilvágyi Erzsébet
kívánság-koordinátor
Budapest, 2026.02.20.

Archívum



Belépés